תיקון אייפון בבית

כל היתרונות של תיקון אייפון בבית

ב-29.6.2007 התחוללה מהפכה של ממש בעולם: סטיב ג'ובס הציג מכשיר חדשני, אייפון שמו – מצד אחד טלפון סלולרי ומצד שני גם מחשב לכל דבר, והכל ארוז עם עיצוב חדשני, ידידותי מאוד למשתמש ומרהיב עין. באופן טבעי המכשיר הפך ללהיט, וגם היום – כשכבר ישנם עוד אינספור דגמי סמארטפונים, חלקם בהחלט מוצלחים וגם אטרקטיביים מבחינת המחיר – עדיין האייפונים הם טלפונים סלולריים מבוקשים במיוחד וגם מותג עוצמתי.

אחד היתרונות של האייפון הוא האמינות והעמידות שלו. יחד עם זאת עדיין ייתכנו במקרים מסוימים תקלות ובמקרים אלה כדאי לשקול את האופציה של תיקון אייפון בבית.

שמירה מוחלטת על הפרטיות

אצל כל מי שמוסר אייפון לתיקון במעבדה, ובעצם כל מכשיר סלולרי, מתעורר החשש שמא המידע שמאוחסן במכשיר ייחשף לעיניים זרות ואף עלול לדלוף אל הציבור הרחב. גם כשמדובר במעבדה רצינית עדיין קשה לרוב בני האדם להיות רגועים לגמרי – תיקון אייפון בבית הלקוח מבטיח שקט נפש מלא, שכן הלקוח יכול לפקח על העבודה ולוודא שלא נעשה שימוש לא נאות בתכנים שיש במכשיר שלו.

טיפול מידי בכל תקלה

עוד יתרון של תיקון האייפון בביתו של הלקוח הוא המידיות. כל בעל אייפון משתמש בו למגוון רחב מאוד של מטרות, וכל דקה שבה המכשיר מושבת ואי אפשר להפיק ממנו תועלת נראית כמו נצח. התלות שלנו בסמארטפונים עצומה, ולכן הידיעה שהטיפול בתקלה יהיה מידי – הטכנאי מגיע ללקוח, מוודא שהתקלה שדווחה היא אכן הנכונה ומספק את הפתרון הנכון – חוסכת עוגמת נפש רבה.

אפס טרחה

הגעה למעבדה, גם אם היא יחסית קרובה למקום המגורים (או למקום העבודה) כרוכה תמיד בטרחה מסוימת ולפעמים אפילו רבה. כשהטכנאי מגיע לבית הלקוח ומתקן את האייפון שם, מן הסתם נחסך ממנו זמן יקר, צורך לחפש חנייה וכו'.

תיקון אייפון בבית – כל האפשרויות

כדאי לדעת כי תיקון אייפון בבית הלקוח מספק מענה לכל סוגי התקלות המקובלות: מכשיר שלא נדלק, מסך שלא מגיב, נזקי רטיבות עקב שימוש לא זהיר, החלפת מסך שנשבר ובעצם כל טיפול שיש צורך לבצע אפשר לבצע כיום גם אצלכם בבית.