אמנות – לא מה שחשבתם!

אמנות היא לא מה שרובנו התרגלנו לחשוב. אמנות יכולה להיות כל דבר מפסל ועד ציור או הדפס. אמנות היא צורך והיא יכולה לאפשר לנו להכניס הרבה מאוד אור ועניין לחיים שלנו. אם אנחנו רוצים להפוך את החלל בו אנחנו עובדים או גרים למלא יותר בחיים כדאי לנו לתלות בו יצירות אמנות. בכל חלל כמעט בחיים שלנו מבתי חולים ועד בתי ספר אפשר לראות יצירות אמנות תלויות על הקירות – וזה לא מקרה או סתם. יצירות אמנות מכניסות אופי לחלל ומגדירות אותו ואת הייעוד המקצועי והאווירה שיש בו.

איך אמנות יכולה לשדרג כל חלל?

אמנות יכולה לשדרג כל חלל כך שהוא יהיה נעים ושלו יותר. אם אנחנו רוצים למשל להפוך את המשרד שלנו לחלל מזמין יותר לקהל הלקוחות שלנו כדאי לנו לתלות בו יצירות אמנות שירככו את החלל וישדרגו אותו. יריב רינות הוא דוגמא למי שאנחנו יכולים להתייעץ אתו איזה יצירת אמנות תתאים לחלל העבודה שלנו. זה לא משנה אם המשרד שלנו הוא בבית שלנו או בבניין משרדים – אם אנחנו רוצים שיהיה לנו נעים בו כדאי לנו לתלות בו יצירות אמנות.

איך אמנות יכולה להפוך חללים לשמחים ומעניינים יותר?

אמנות יכולה להפוך חללים שונים לשמחים ומעניינים יותר. כאשר אנחנו למשל מעצבים את החדר של הילדים שלנו אנחנו יכולים להתייעץ עם מקצוען כמו יריב רינות, איזה יצירות אמנות כדאי לנו לתלות בחדר. יצירות אמנות שיכולות להתאים לחדרי ילדים יכולות להיות יצירות אמנות שמלאות בצבע ושהן מספרות סיפור. יצירת אמנות יכולה להיות הדפס, ציור או צילום. תוכלו לראות קצת מהיצירות בפרופיל הפייסבוק של יריב רינות.  

לסיכום, אמנות יכולה להפוך חללים רבים לחללים מלאים באופי. אם אנחנו רוצים לשדרג את החללים השונים שבהם אנחנו נמצאים במהלך חיי היומיום שלנו, אנחנו יכולים לעשות זאת על ידי תלייה של יצירות אמנות על הקירות שלהם. יצירות אמנות יכולות להיות גם יצירות שנוצרו באופן מותאם אישית לדרישות האישיות שלנו ולעיצוב האישי שאנחנו אוהבים. באמצעות האמנות נכניס אופי ועניין לכל חדר בו אנחנו חיים ועובדים.