טלוויזיה במבצע

הסוגים השונים של טלוויזיה במבצע

רכישה של טלוויזיה במבצע מאוד הכרחית כיום. בהרבה דירות קיימות טלוויזיות ולרוב הן יוצבו בסלון שלכם וכן בחדר השינה שלכם ושל הילדים שלכם ואף במקום של המתנה בקליניקה, במספרה, במשרד וכיוצא בזה. להלן רשימה של כל מיני סוגים של טלוויזיה במבצע.

רשימה של כל מיני סוגים של טלוויזיה במבצע – 

  • טלוויזיה אל ג'י מדגם UK 6100 Y 65 – טלוויזיה של שישים וחמישה אינטש של אל ג'י, אשר מציעה יחס של עלות תועלת יעילה בפרט. המסך הוא רק לד ולא או לד, אך בשל זווית הצפייה הרבה, תזכו להנאה כל אימתי שתצפו בטלוויזיה זו ובייחוד כאשר יוקרן מקרה של ספורט. עוד מעלה הינה ממשק נהדר של טלוויזיה חכמה – ERB OS 3.5. בנוסף לכך, קיימת גישה זריזה עבור מגוון של אפליקציות ותכנים של VOD.
  •  LED HD SMART YV MASIMO 32 '' – ניתן כיום למצוא מסך בטיב מעולה אף בעלות של מספר מאות ₪, כמו למשל – הטלוויזיה החכמה של מסימה. עבור טלוויזיה זאת זה שלושים ושניים אינטש ומערכת הפעלה של אנדרואיד, אשר תומכת בכל הפורמטים השכיחים של תמונות שמע ושל סרטים ובהיתכנות של להוריד אפליקציה. המידות הן – גובה של ארבעים וארבעה סנטימטר, רוחב של שבעים ושלושה סנטימטר, עומק של 8.7 סנטימטר – הופכות אותה לכדי אופטימלית עבור קיוסק ועבור חדר ילדים, אשר בהם השטח מועט.
  • טלוויזיה אל ג'י טלוויזיה חכמה – מסך חמישים וחמישה אינטש – טלוויזיה אל ג'י אשר הולמת חדר הסבה שהינו בינוני, שמצב התאורה בו אינו אידיאלי – למסך יש מנגנון התאמה של בהירות של ACTIVE HDR, אשר יוודא צפייה איכותית. עוד מעלה טמונה במסך והיא הממשק הידידותי עבור משתמש של WEB OS 4.0.
  • הייסנס ארבעים ושלושה אינטש FULL HD SMART – טלוויזיה בעלת FULL HD  מתאפיינת בתצוגה מיטבית בפרט וזו היא הסגולה המרכזית של מסך זה, לצד הבקרה בתצוגה מאחור. אף מערכת הפעלה ונגן של המדיה הדיגיטלית מעניקים להיתכנות של הפקת מירב תועלת מן המסך.
  • פיליפס שלושים ושניים אינטש SLIM LED TV – טלוויזיה דקה עם הימצאות מועטה ויוקרתית. המעלות המרכזיות שלה הן מהימנות רבה והעלות הזולה שלה. טלוויזיה נהדרת עבור חדר השינה שלכם ואף עבור המטבח שלכם.