לינקדאין

פרסום בלינקדאין – הדרך לייצר קשרים מקצועיים מהימנים

היכולת של אנשי מקצוע לבנות קשרים בין לאומיים, מקצועיים, מניסים ומיוחדים, קיבלה תנופה מקצועית מדהימה בשנים האחרונות. והכל בעיקר בזכות הרשת החברתית המקצועית שמשנה את כללי המשחק, לינקדין. יצירה של עומדים עסקיים, פרופילים אישיים ועמודי חברות בלינקדאין היא יצירה של הבסיס לתהליך פרסום בלינקדאין שיכול להקפיץ אתכם לרמה הבאה. בוודאי, אם חשוב לכם לייצר באזז סביב המותג שלכם ולהבטיח שאתם מייצרים הד תקשורתי סביב נושא שחשוב לכם. החשיבות של תהליך פרסום בלינקדאין היא על פי רוב אצל חברות גדולות, ועל כן תקציבי הפרסום הם מאוד משמעותיים, והם אלו שיוצרים את התנאים המעולים שמתאימים לתהליך הפרסום שלכם.

שלושה דברים שחשוב לדעת על פרסום בלינקדאין

  1. פרסום בלינקדאין הוא פרסום המבוסס על שני ערוצים, אורגני וממומן. בדומה לתהליכי קידום ברשתות חברתיות אחרות, גם בלינקדאין אתם יכולים לעשות עבודה בשני הערוצים במקביל, כדי לייצר לעצמכם את הרמות הפרסום הדרושות לכם.
  2. היכולת לייצר פרסום אפקטיבי קשורה למטרות שלכם. אם אתם מודעים לצרכים שלכם ובוחרים לפעול בצורה ממוקדת מטרה, יהיה לכם הרבה יותר קל להצליח לפנות לקהלים הנכונים ולעורר עניין בחברה או בנושא שאתם רוצים לקדם.
  3. ההשקעה בתקציבים וביצירת תוכניות עבודה, היא השקעה לטווח הארוך. אי אפשר לצאת לדרך, בוודאי לא בתהליך קידום ממומן, אם אתם לא יודעים איך לנצל את הכספים שעומדים לרשותכם, אחרת תהיה לכם בעיה לייצר רציפות בתהליך הפרסום ולהגיע למצב שיא ההצלחה.

חשיבה ביחד עם הצוות המקצועי – היא חשיבה נכונה

בדרך כלל, בעלי עסקים שרוצים לצאת לתהליך פרסום בלינקדאין הם אנשים שלא יודעים הכל על עולם הפרסום, אבל בהחלט רוצים לקבל כמה שיותר מידע. מה שאומר שבמרבית המקרים הדבר הנכון ביותר שאתם יכולים לעשות, הוא פשוט לקבל את המידע מיועצים חיצוניים. כל השאלות וכל החשיבה האסטרטגית יוצרים לכם את מרווח התנועה האיכותי לניהול קמפיינים עם תוצאות ששוות לכם המון כסף. אז קחו את הזמן ואת האחריות והתחילו לדאוג לעסק שלכם לקשרים המקצועיים הראויים.