סרטי תדמית

סרטי תדמית – ככה תעשו את זה נכון

יותר ויותר עסקים מתכננים סרטי תדמית, בעיקר משום שהם מבינים את כוחו של הווידאו בעידן הרשתות החברתיות. הגולשים צופים בסרטונים יותר מאשר בכל תמונה או טקסט על גבי הפיד בפייסבוק, ולקליפים הקצרים יש גם מקום של כבוד באינסטגרם ובפלטפורמות שיווקיות אחרות. לפני שאתם יוצאים לדרך, כך אמור להיראות תהליך העבודה היעיל והטוב ביותר.

 

שלב ראשון: הגדרת צרכים

לפני שתגייסו שחקנים ועורכים, תבחרו לוקיישן או תשלבו קריין מקצועי, כדאי לעצור ולהגדיר את המטרות המרכזיות שלכם. האם המטרה שלכם היא לחשוף את העסק ולהגדיל את קהל הלקוחות? האם אתם משיקים מוצר או שירות שאיש לא ראה קודם? האם אתם מגייסים משקיעים או תורמים? ובכלל, מה אתם רוצים להגיד לצופים שלכם? השאלות הללו חשובות, וזה בדיוק הזמן להתמקד בהן.

 

שלב שני: בחירת קונספט

אחרי שהגדרנו לאן אנחנו רוצים להגיע, הגיע הזמן לסלול את הדרך לשם. בשלב הזה מומלץ להיעזר באנשי המקצוע, אלה שיוכלו להציע לכם דרכים יצירתיות ושנונות להציג את המסרים שלכם. כך תוכלו לבחור האם להפיק סרטון אנימציה, סרט המשלב ראיונות עם לקוחות, או קטע וידאו הומוריסטי שמבוסס על משחק טלוויזיה או סרט מוכר. בהנחה שהמטרה היא למשוך את העין ולבלוט בשטח, אתם זקוקים לקונספט מיוחד ומעניין, ובתחום הזה תוכלו להיעזר בצוות המומחים של קלמנטינה הפקות סרטים – סרטי תדמית.

 

שלב שלישי: מכינים תסריט

עם מסרים ברורים וקונספט מוגדר, אפשר להמשיך לשלב התסריט. זה הזמן שבו נקבע מה יקרה על המסך, מה יאמרו הדמויות השונות, אילו מסרים יציג הקריין (אם בכלל) ומה צפוי לקרות בכל שבריר שנייה. רק בתום העבודה על התסריט נמשיך לצילומים עצמם, להקלטת הקריינות ולשילובן של אנימציות, תמונות, קטעי ארכיון וכל אלמנט אחר שנבחר.

 

הטאץ' האחרון: עריכות סופיות

עם שעות רבות של חומרי גלם, שפע של רעיונות ותסריט אחד שעבר בוודאי עוד כמה ליטושים ודיוקים לאורך הדרך, הגיע הזמן להיכנס לחדר העריכה – ולהפיק סרטון קצר, חד ומדויק. בשלב הזה העורך המקצועי הוא זה שמחבר את כל פיסות הפאזל כדי ליצור תמונה אחת שלמה ומרהיבה שמספרת את הסיפור שלכם בצורה הטובה ביותר.

 

סרטי תדמית שונים יכולים להתאים לכל חברה, ארגון, עמותה, עירייה או עסק מתחיל. עם אנימציה מרעננת, מוזיקה טובה ותסריט מדויק תהיה לכם ההזדמנות להגיע אל הלקוחות, אל התושבים, אל המשקיעים או אל התורמים, ולהעביר את המסרים שלכם בצורה חווייתית ומיוחדת במינה. קלמנטינה, הפקות סרטים תמיד לצידכם בכל שלב בדרך, אתם מוזמנים לבקר באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://clemantinafilms.co.il/ או ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 073-3744399 ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם מתוך רצון לתת לכם את השירות הטוב ביותר.