מדריכי קידום אתרים אורגני

מדריכי קידום אתרים אורגני ביוטיוב הכוללים הדרכות, מעבירים מידע חשוב גם למי שעוסק במקצוע הזה, גם לבעלי אתרים שרוצים להבין מהו השירות הזה וגם למי שרוצה להתנסות בתחום.

קידום אתרים אורגני נעשה בתשלום של ריטיינר חודשי למקדם האתרים האורגני  ויוצר חשיפה ובולטות ברשת. קידום זה הוא אחד מהשימושיים ביותר היום, לצד קידום אתרים PPC שפירושו, קמפיין מודעות בגוגל אשר כל הקלקה על מודעה שלו, משולמת לגוגל בתשלום שנקבע מראש- PAY PER CLICK.

ישנם הרבה מאוד בעלי אתרים שלא מעוניינים בקמפיין קידום ממומן בגוגל, אלא מעדיפים שהאתר שלהם יקודם באופן אורגני לעמוד הראשון בגוגל.

מה זה מדריכי קידום אתרים אורגני?

מדריכי קידום אתרים אורגני באמצעות סרטונים ביוטיוב ועוד, מעניקים לבעלי אתרים ולגולשים, מידע על השיטה, איך היא מתבצעת ומדוע היא כל כך חשובה לכל אתר עסקי. ככל שתהיה לאתר חשיפה אורגנית,  כך עשויים להגיע אליו גולשים חדשים, שאולי בהמשך יהיו גם לקוחות פוטנציאליים. וכי מהי מטרתו של כל אתר ברשת, אם לא להגביר את השיווק ולהגיע ללקוחות חדשים.

אבל רצוי לדעת, כי תהליך של קידום אורגני מתבצע לאורך זמן. גם אם שכרתם את שירותיו של איש קידום אתרים אורגני מהמעלה הראשונה, עדיין מדובר בתהליך מאוד סיזיפי, מוקפד ושיטתי שדורש את הזמן שלו עד לתוצאה הרצויה.  

מה עדיף קידום אורגני או קידום ממומן?

היום מומלץ לכל בעלי האתרים ששואפים להגיע למקומות טובים בעמוד הראשון בגוגל, "לתקוף" את הרשת בכל החזיתות. זה אומר גם קידום אורגני וגם קידום ממומן, והשילוב הזה יחד מניב תוצאות טובות.

קידום אורגני מתבסס על מילות מפתח הרלבנטיות לאתר, אשר נכללות בתכנים המופצים ברשת תחת הגדרה של "מאמרי קידום". אלה מוצאים את פרסומם בפורטלים ואתרים שונים, ברשת קישורים חוצה אתרים ורשת, כאשר בכל אחד מהם נשתל לינק לאתר הלקוח. השיטה הזו עובדת בגדול. ככל שיש יותר קישורים איכותיים, כך האתר שלכם יהיה חשוף יותר ללידים והמרות איכותיים.

מדריכי קידום אורגני אפשר למצוא באתרי חברות לקידום אתרים מובילות ברשת.