אחסון אתרים

למה אחסון אתרים זה נושא חשוב כל כך לעסק שלכם?

אומנם כולנו מבינים שהשאלה איפה האתר העסק שלנו מאוחסן חשובה, אך עד לפני שנים לא היו הרבה מאוד אופציות בתחום הזה. היום, לעומת זאת, אם תעשו חיפוש מהיר, אתם תראו שהרבה מאוד חברות מציעות שירותי אחסון אתרים. אתם תוהים מדוע השאלה הזאת כל כך משמעותית לעסק שלכם? פשוט מאוד: האחסון של האתר תשפיע על לא מעט גורמים. למשל, על השאלה האם הגלישה באתר תהיה מהירה ונוחה, האם יהיו לו גיבויים והאם תוכלו לשלוף ממנו מידע ולעשות בו תיקונים ועדכונים בכל עת. לכן, אם כבר טרחתם לבנות אתר ולעצב אותו, מה פתאום שתזלזלו בכל מה שקשור לאחסון שלו? 

מה בדיוק מציעה לכם החברה של אחסון אתרים שאליה אתם פונים?

על מנת שתוכלו להיות יותר שלמים עם בחירת החברה של אחסון האתר שלכם, כדאי יהיה לבדוק תחילה מספר נתונים חשובים, כמו למשל: 

  • האם השרתים נמצאים בישראל? 
  • האם מתבצעת בחברה השגחת שרתים 24/7? 
  • האם יש גישה מלאה לקבצי LOG? 
  • האם ישנו שימוש בחומרה מהירה במיוחד? 

בנוסף, בבואכם לבחור חברת אחסון אתרים כדאי יהיה לבדוק גם את שירות הלקוחות של החברה. אתם לא יודעים מתי. תהיה תקלה באתר, האם תזדקקו לשירות או לתמיכה ולכן חשוב מאוד לברר מראש את כל הפרטים האלה. אם אתם יכולים לעבוד מול חברה שתמיד תהיה זמינה עבורכם ושתמיד תיתן לכם שירות מקצועי ואדיב,  למה לוותר על כך? 

כמה זה יעלה לכם בחודש? 

כמובן שעל אחסון האתר שלכם תצטרכו לשלם, מה שמעורר את השאלה: כמה זה יעלה לכם וכמה הגיוני להשקיע בכך? כדאי לבדוק, למשל, האם תמורת שירותי אחסון אתרים תצטרכו גם לשלם דמי התקנה? ואם כן, כמה זה יעלה לכם? כמה עולה השירות בחודש? והאם המחיר שמציעים לכם נראה סביר ביחס להצעות של חברות אחרות? בדקו כל מה שיכול להיות רלוונטי, כי אתם הרי רוצים לאחסן את האתר שלכם באותו מקום לאורך זמן ולכן חשוב שתצאו מרוצים מהשירות ומהמחיר.